GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Llashticë, Kosovë Kamenicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30LlashticëStacioni Llashticë

17:45GjilanStacioni Gjilan

Llashtica T.
?€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 9 minuta
3

17:54GjilanStacioni Gjilan

18:32KamenicëStacioni Kamenicë

Perparimi
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.