GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lladovë, Kosovë Hogosht, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:05LladovëStacioni Lladovë

18:18GjilanStacioni Gjilan

Zhegra Trans
?€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 12 minuta
3

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:18HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.