GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Leshnicë, Shqipëri Peqin, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00Ersekë

08:31LeshnicëStacioni Leshnicë

10:48PeqinStacioni Peqin

11:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

07:00Ersekë

08:31LeshnicëStacioni Leshnicë

10:48PeqinStacioni Peqin

11:48Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

13:30Ersekë

15:01LeshnicëStacioni Leshnicë

17:18PeqinStacioni Peqin

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

15:31LeshnicëStacioni Leshnicë

17:48PeqinStacioni Peqin

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:08LeshnicëStacioni Leshnicë

09:20LibrazhdStacioni Librazhd

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 23 minuta
3

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

10:48PeqinStacioni Peqin

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

08:08LeshnicëStacioni Leshnicë

09:20LibrazhdStacioni Librazhd

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Auto Duka TransPritja: 23 minuta
3

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

10:48PeqinStacioni Peqin

Auto Duka Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

08:09LeshnicëStacioni Leshnicë

09:21LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 22 minuta
3

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

10:48PeqinStacioni Peqin

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
1

08:09LeshnicëStacioni Leshnicë

09:21LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: Auto Duka TransPritja: 22 minuta
3

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

10:48PeqinStacioni Peqin

Auto Duka Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
1

15:01LeshnicëStacioni Leshnicë

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 30 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:48PeqinStacioni Peqin

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta
1

15:08LeshnicëStacioni Leshnicë

16:20LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 23 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:48PeqinStacioni Peqin

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.