GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Leshnicë, Shqipëri Kuçovë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Korçë

10:38LeshnicëStacioni Leshnicë

13:28KuçovëStacioni Kuçovë

13:58Berat

Star Bus Korça
?Lekë

11:00Korçë

11:38LeshnicëStacioni Leshnicë

14:28KuçovëStacioni Kuçovë

14:58Berat

Bitri
?Lekë

11:30Korçë

12:27LeshnicëStacioni Leshnicë

15:10KuçovëStacioni Kuçovë

Arba
?Lekë

13:00Korçë

13:38LeshnicëStacioni Leshnicë

16:28KuçovëStacioni Kuçovë

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:08LeshnicëStacioni Leshnicë

11:20LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 30 minuta
3

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:28KuçovëStacioni Kuçovë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
1

11:38LeshnicëStacioni Leshnicë

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

15:10KuçovëStacioni Kuçovë

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta
1

11:38LeshnicëStacioni Leshnicë

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

15:10KuçovëStacioni Kuçovë

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta
1

11:38LeshnicëStacioni Leshnicë

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta
3

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

15:10KuçovëStacioni Kuçovë

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.