GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Leshnicë, Shqipëri Bishqethëm, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:00Korçë

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:36BishqethëmStacioni Bishqethëm

16:01Fier

Çuko
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

15:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 18 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

15:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 18 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

15:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 18 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

15:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 31 minuta
3

15:51LushnjeStacioni Lushnje

16:07BishqethëmStacioni Bishqethëm

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
1

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 33 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

16:09BishqethëmStacioni Bishqethëm

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 31 minuta
1

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 33 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

16:09BishqethëmStacioni Bishqethëm

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 31 minuta
1

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

15:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 18 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

15:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

12:38LeshnicëStacioni Leshnicë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 18 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

15:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.