GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Landovicë, Kosovë Strellc i Epërm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:50Prizren

07:03LandovicëStacioni Landovicë

08:12Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

08:27Pejë

Halimaj
?€

09:40Prizren

09:53LandovicëStacioni Landovicë

11:02Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

11:17Pejë

Monika
?€

10:40Prizren

10:53LandovicëStacioni Landovicë

12:02Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

12:17Pejë

Xeni Tours
?€

11:00Prizren

11:13LandovicëStacioni Landovicë

12:22Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

12:37Pejë

Gramozi
?€

13:40Prizren

13:53LandovicëStacioni Landovicë

15:02Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

15:17Pejë

Monika
?€

14:45Prizren

14:58LandovicëStacioni Landovicë

16:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

16:22Pejë

Halimaj
?€

17:45Prizren

17:58LandovicëStacioni Landovicë

19:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

19:22Pejë

Monika
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:38LandovicëStacioni Landovicë

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:02Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Monika
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 4
1

09:38LandovicëStacioni Landovicë

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 10 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:02Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Edi Tours
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 4
1

10:53LandovicëStacioni Landovicë

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
2€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 10 minuta
3

11:45GjakovëStacioni Gjakovë

12:17Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Xeni Tours
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 4
1

11:13LandovicëStacioni Landovicë

11:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
2€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 10 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

12:32Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Gramozi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 4
1

11:13LandovicëStacioni Landovicë

12:17DeçanStacioni Deçan

Gramozi
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 10 minuta
3

12:27DeçanStacioni Deçan

12:32Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Gramozi
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 0.5
1

14:43LandovicëStacioni Landovicë

15:25GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
2€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

16:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Halimaj
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 4
1

14:58LandovicëStacioni Landovicë

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
2€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:45GjakovëStacioni Gjakovë

16:17Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Halimaj
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 4
1

14:58LandovicëStacioni Landovicë

16:02DeçanStacioni Deçan

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

16:12DeçanStacioni Deçan

16:17Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Halimaj
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 0.5
1

17:43LandovicëStacioni Landovicë

18:25GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

19:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Monika
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 4
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.