GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Ohër, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

20:00KumanovëStacioni Kumanovë

23:26OhërStacioni Ohër

Galeb
250den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

13:00KumanovëStacioni Kumanovë

13:32ShkupStacioni Shkup

Globus Turist
?den
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta

14:00ShkupStacioni Shkup

16:54OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

13:00KumanovëStacioni Kumanovë

14:13TetovëStacioni Tetovë

Globus Turist
?den
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta

14:41TetovëStacioni Tetovë

16:54OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

13:45KumanovëStacioni Kumanovë

14:17ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 28 minuta

14:45ShkupStacioni Shkup

17:39OhërStacioni Ohër

Delfina Tours
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

14:50KumanovëStacioni Kumanovë

15:22ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 38 minuta

16:00ShkupStacioni Shkup

18:54OhërStacioni Ohër

Delfina Tours
250den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta

15:00KumanovëStacioni Kumanovë

15:32ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 28 minuta

16:00ShkupStacioni Shkup

18:54OhërStacioni Ohër

Delfina Tours
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

15:30KumanovëStacioni Kumanovë

16:02ShkupStacioni Shkup

Globus Turist
?den
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta

16:30ShkupStacioni Shkup

19:24OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

15:30KumanovëStacioni Kumanovë

16:43TetovëStacioni Tetovë

Globus Turist
?den
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta

17:11TetovëStacioni Tetovë

19:24OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

17:30KumanovëStacioni Kumanovë

18:02ShkupStacioni Shkup

Joco Tours
?den
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta

18:30ShkupStacioni Shkup

21:24OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

18:30KumanovëStacioni Kumanovë

19:02ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
Ndërrim në: Klasik KompaniPritja: 28 minuta

19:30ShkupStacioni Shkup

22:24OhërStacioni Ohër

Klasik Kompani
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

19:00KumanovëStacioni Kumanovë

19:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
Ndërrim në: Klasik KompaniPritja: 28 minuta

20:00ShkupStacioni Shkup

22:54OhërStacioni Ohër

Klasik Kompani
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.