GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Krushë e Vogël, Kosovë Strellc i Epërm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:40Prizren

13:59Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

15:02Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

15:17Pejë

Monika
?€

14:45Prizren

15:04Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

16:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

16:22Pejë

Halimaj
?€

17:45Prizren

18:04Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

19:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

19:22Pejë

Monika
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:04Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
2€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:45GjakovëStacioni Gjakovë

16:17Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Halimaj
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta
Çmimi total: 4
1

15:04Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

16:02DeçanStacioni Deçan

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

16:12DeçanStacioni Deçan

16:17Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Halimaj
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta
Çmimi total: 0.5
1

17:49Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

18:25GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

19:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Monika
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 4
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.