GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Krushë e Madhe, Kosovë Budva, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:38Krushë e MadheStacioni Krushë e Madhe

21:00PrizrenStacioni Prizren

Mendi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 10 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

04:40BudvaStacioni Budva

Barileva
20€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 2 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.