GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Krujë, Shqipëri Bajram Curri, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00KrujëStacioni Krujë

14:00TiranëStacioni Tiranë

A & A-Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: AbadoniPritja: 30 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

18:46Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Abadoni
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 46 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

14:00KrujëStacioni Krujë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: AbadoniPritja: 30 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

19:46Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Abadoni
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 46 minuta
Çmimi total: 300 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.