GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Koshare, Kosovë Livoç i Poshtëm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:10Prizren

14:11KoshareStacioni Koshare

15:03Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

15:09Gjilan

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:21KoshareStacioni Koshare

12:30FerizajStacioni Ferizaj

Verona Tours
?€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 10 minuta
3

12:40FerizajStacioni Ferizaj

13:23Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Arbeni Tours
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 2.3
1

12:41KoshareStacioni Koshare

12:50FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:50Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Endriti Sh.P.K
2.29€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 2.29
1

13:41KoshareStacioni Koshare

13:50FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: BallkaniPritja: 10 minuta
3

14:00FerizajStacioni Ferizaj

14:43Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Ballkani
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 2.3
1

16:21KoshareStacioni Koshare

16:30FerizajStacioni Ferizaj

Verona Tours
?€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 10 minuta
3

16:40FerizajStacioni Ferizaj

17:23Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Dritoni-Reisen
2.29€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 2.29
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.