GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Koshare, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:10Prizren

14:11KoshareStacioni Koshare

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

12:21KoshareStacioni Koshare

12:30FerizajStacioni Ferizaj

Verona Tours
?€
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 10 minuta

12:40FerizajStacioni Ferizaj

13:29GjilanStacioni Gjilan

Arbeni Tours
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta

13:41KoshareStacioni Koshare

13:50FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
Ndërrim në: BallkaniPritja: 10 minuta

14:00FerizajStacioni Ferizaj

14:49GjilanStacioni Gjilan

Ballkani
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta

16:21KoshareStacioni Koshare

16:30FerizajStacioni Ferizaj

Verona Tours
?€
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 10 minuta

16:40FerizajStacioni Ferizaj

17:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.