GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Korçë, Shqipëri Delvinë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00KorçëStacioni Korçë

11:18SarandëStacioni Sarandë

Morava 94
200Lekë
2
Ndërrim në: Joni TransPritja: 42 minuta
3

12:00SarandëStacioni Sarandë

12:25DelvinëStacioni Delvinë

Joni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 25 minuta
Çmimi total: 300 Lekë
1

08:30KorçëStacioni Korçë

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta
3

12:08LushnjeStacioni Lushnje

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 7 minuta
1

08:30KorçëStacioni Korçë

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 18 minuta
3

12:08LushnjeStacioni Lushnje

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 7 minuta
1

10:15KorçëStacioni Korçë

13:35LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 1 orë, 3 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

18:07DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 52 minuta
1

12:00KorçëStacioni Korçë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 1 orë, 8 minuta
3

16:28LushnjeStacioni Lushnje

19:57DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 57 minuta
1

12:00KorçëStacioni Korçë

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
150Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 1 orë, 8 minuta
3

16:28LushnjeStacioni Lushnje

19:57DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 57 minuta
Çmimi total: 150 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.