GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30KomoranStacioni Komoran

09:35PrizrenStacioni Prizren

Didi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 25 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

14:30UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15
1

16:30KomoranStacioni Komoran

17:35PrizrenStacioni Prizren

Arbëria Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 55 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

17:05KomoranStacioni Komoran

18:10PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 20 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

20:17KomoranStacioni Komoran

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 40 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 43 minuta
Çmimi total: 15
1

20:25KomoranStacioni Komoran

21:55PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 15 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

02:40UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.