GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Podgoricë, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:25KomoranStacioni Komoran

16:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharri
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 58 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

15:33KomoranStacioni Komoran

16:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Vellazerit Ferizi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 57 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 57 minuta
Çmimi total: 15
1

15:45KomoranStacioni Komoran

16:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 38 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

16:30KomoranStacioni Komoran

17:35PrizrenStacioni Prizren

Arbëria Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 55 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë
Çmimi total: 15
1

17:05KomoranStacioni Komoran

18:10PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 20 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.