GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Lozana, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:33KomoranStacioni Komoran

07:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Zekaj Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 57 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

07:59LozanaStacioni Lozana

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 26 minuta
Çmimi total: 100
1

07:09KomoranStacioni Komoran

07:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 29 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

07:59LozanaStacioni Lozana

Sharr Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 50 minuta
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.