GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kolibari, Maqedonia e Veriut Kumanovë, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:30Strugë

17:33KolibariStacioni Kolibari

19:52KumanovëStacioni Kumanovë

Shtuz
?den

17:30Strugë

18:33KolibariStacioni Kolibari

20:52KumanovëStacioni Kumanovë

Jotso Turs
?den

19:00Strugë

20:03KolibariStacioni Kolibari

22:22KumanovëStacioni Kumanovë

Edi Tours
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:33KolibariStacioni Kolibari

15:20ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
2
Ndërrim në: Rule TursPritja: 10 minuta
3

15:30ShkupStacioni Shkup

16:02KumanovëStacioni Kumanovë

Rule Turs
100den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 100 den
1

13:52KolibariStacioni Kolibari

15:39ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: ProleterPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

16:32KumanovëStacioni Kumanovë

Proleter
100den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 100 den
1

13:52KolibariStacioni Kolibari

15:39ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
2
Ndërrim në: ProleterPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

16:32KumanovëStacioni Kumanovë

Proleter
100den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 100 den
1

15:07KolibariStacioni Kolibari

16:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Mamli TravelPritja: 16 minuta
3

17:10ShkupStacioni Shkup

17:42KumanovëStacioni Kumanovë

Mamli Travel
100den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 100 den
1

15:07KolibariStacioni Kolibari

16:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Globus TuristPritja: 17 minuta
3

17:11ShkupStacioni Shkup

17:43KumanovëStacioni Kumanovë

Globus Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 36 minuta
1

15:07KolibariStacioni Kolibari

16:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Joco ToursPritja: 26 minuta
3

17:20ShkupStacioni Shkup

17:52KumanovëStacioni Kumanovë

Joco Tours
100den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 100 den
1

15:07KolibariStacioni Kolibari

16:13TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Globus TuristPritja: 17 minuta
3

16:30TetovëStacioni Tetovë

17:43KumanovëStacioni Kumanovë

Globus Turist
120den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 36 minuta
Çmimi total: 120 den
1

15:22KolibariStacioni Kolibari

17:09ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Joco ToursPritja: 11 minuta
3

17:20ShkupStacioni Shkup

17:52KumanovëStacioni Kumanovë

Joco Tours
100den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 100 den
1

15:52KolibariStacioni Kolibari

17:39ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Globus TuristPritja: 22 minuta
3

18:01ShkupStacioni Shkup

18:33KumanovëStacioni Kumanovë

Globus Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta
1

15:52KolibariStacioni Kolibari

16:58TetovëStacioni Tetovë

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Globus TuristPritja: 22 minuta
3

17:20TetovëStacioni Tetovë

18:33KumanovëStacioni Kumanovë

Globus Turist
120den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta
Çmimi total: 120 den

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.