GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Kolibari, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

20:00KumanovëStacioni Kumanovë

22:19KolibariStacioni Kolibari

23:26Ohër

Galeb
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:45KumanovëStacioni Kumanovë

18:17ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 13 minuta
3

18:30ShkupStacioni Shkup

20:17KolibariStacioni Kolibari

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
1

18:10KumanovëStacioni Kumanovë

18:42ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 18 minuta
3

19:00ShkupStacioni Shkup

20:47KolibariStacioni Kolibari

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 37 minuta
1

19:40KumanovëStacioni Kumanovë

20:12ShkupStacioni Shkup

Joco Tours
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 20 minuta
3

20:32ShkupStacioni Shkup

22:19KolibariStacioni Kolibari

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.