GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Knittelfeld, Austri Suharekë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:30KnittelfeldStacioni Knittelfeld

07:30SuharekëStacioni Suharekë

Baci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30KnittelfeldStacioni Knittelfeld

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Baci Tours
?€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 20 minuta
3

07:50PrishtinëStacioni Prishtinë

09:03SuharekëStacioni Suharekë

Didi
?€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 33 minuta
1

16:30KnittelfeldStacioni Knittelfeld

07:30PrizrenStacioni Prizren

Baci Tours
?€
2
Ndërrim në: ShpejtimiPritja: 20 minuta
3

07:50PrizrenStacioni Prizren

08:15SuharekëStacioni Suharekë

Shpejtimi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 45 minuta
Çmimi total: 1.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.