GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kmetoc, Kosovë Graçanicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:30Kamenicë

11:12KmetocStacioni Kmetoc

12:27GraçanicëStacioni Graçanicë

12:46Prishtinë

Perparimi
2.2€

12:00Kamenicë

12:42KmetocStacioni Kmetoc

13:57GraçanicëStacioni Graçanicë

14:16Prishtinë

Dalina
2.2€

14:00Kamenicë

14:42KmetocStacioni Kmetoc

15:57GraçanicëStacioni Graçanicë

16:16Prishtinë

Perparimi
2.2€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:11KmetocStacioni Kmetoc

11:20GjilanStacioni Gjilan

Musa Travel
0.7€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 10 minuta
3

11:30GjilanStacioni Gjilan

12:27GraçanicëStacioni Graçanicë

Perparimi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
Çmimi total: 2.7
1

14:09KmetocStacioni Kmetoc

14:18GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
0.7€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 12 minuta
3

14:30GjilanStacioni Gjilan

15:25GraçanicëStacioni Graçanicë

Mimoza 93
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
Çmimi total: 0.7
1

14:31KmetocStacioni Kmetoc

14:40GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
0.7€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 10 minuta
3

14:50GjilanStacioni Gjilan

15:45GraçanicëStacioni Graçanicë

Alia Comerc
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.7
1

16:31KmetocStacioni Kmetoc

16:40GjilanStacioni Gjilan

Mensi
0.7€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 10 minuta
3

16:50GjilanStacioni Gjilan

17:45GraçanicëStacioni Graçanicë

Egnatia
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2.7
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.