GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Graçanicë, Kosovë Kmetoc, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00Prishtinë

09:19GraçanicëStacioni Graçanicë

10:24KmetocStacioni Kmetoc

10:52Kamenicë

Dalina
2.2€

10:40Prishtinë

10:59GraçanicëStacioni Graçanicë

12:04KmetocStacioni Kmetoc

12:32Kamenicë

Perparimi
2.2€

13:00Prishtinë

13:19GraçanicëStacioni Graçanicë

14:24KmetocStacioni Kmetoc

14:52Kamenicë

Perparimi
2.2€

14:40Prishtinë

14:59GraçanicëStacioni Graçanicë

16:04KmetocStacioni Kmetoc

16:32Kamenicë

Dalina
2.2€

16:40Prishtinë

16:59GraçanicëStacioni Graçanicë

18:04KmetocStacioni Kmetoc

18:32Kamenicë

Perparimi
2.2€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:39GraçanicëStacioni Graçanicë

10:34GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 11 minuta
3

10:45GjilanStacioni Gjilan

10:54KmetocStacioni Kmetoc

Alp Comerc
0.7€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Çmimi total: 2.7
1

13:39GraçanicëStacioni Graçanicë

14:34GjilanStacioni Gjilan

Mensi
2€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 11 minuta
3

14:45GjilanStacioni Gjilan

14:54KmetocStacioni Kmetoc

Mensi
0.7€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Çmimi total: 2.7
1

16:39GraçanicëStacioni Graçanicë

17:34GjilanStacioni Gjilan

Alia Comerc
2€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 11 minuta
3

17:45GjilanStacioni Gjilan

17:54KmetocStacioni Kmetoc

Alp Comerc
0.7€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Çmimi total: 2.7
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.