GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Klinë, Kosovë Golem, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:20KlinëStacioni Klinë

09:50DurrësStacioni Durrës

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 15 minuta
3

10:05DurrësStacioni Durrës

10:17GolemStacioni Golem

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 57 minuta
1

05:20KlinëStacioni Klinë

09:50DurrësStacioni Durrës

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

10:05DurrësStacioni Durrës

10:17GolemStacioni Golem

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 57 minuta
1

05:20KlinëStacioni Klinë

09:50DurrësStacioni Durrës

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

10:15DurrësStacioni Durrës

10:27GolemStacioni Golem

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 7 minuta
1

05:20KlinëStacioni Klinë

09:50DurrësStacioni Durrës

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

10:15DurrësStacioni Durrës

10:27GolemStacioni Golem

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 7 minuta
1

05:20KlinëStacioni Klinë

09:50DurrësStacioni Durrës

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: F.D.A. Line BusPritja: 25 minuta
3

10:15DurrësStacioni Durrës

10:45GolemStacioni Golem

F.D.A. Line Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
1

05:20KlinëStacioni Klinë

09:50DurrësStacioni Durrës

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 29 minuta
3

10:19DurrësStacioni Durrës

10:34GolemStacioni Golem

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 14 minuta
1

05:20KlinëStacioni Klinë

09:50DurrësStacioni Durrës

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Aldo ToursPritja: 30 minuta
3

10:20DurrësStacioni Durrës

10:32GolemStacioni Golem

Aldo Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta
1

05:20KlinëStacioni Klinë

09:50DurrësStacioni Durrës

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 36 minuta
3

10:26DurrësStacioni Durrës

10:38GolemStacioni Golem

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 18 minuta
1

05:20KlinëStacioni Klinë

09:50DurrësStacioni Durrës

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 45 minuta
3

10:35DurrësStacioni Durrës

10:47GolemStacioni Golem

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 27 minuta
1

05:20KlinëStacioni Klinë

09:50DurrësStacioni Durrës

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

10:35DurrësStacioni Durrës

10:47GolemStacioni Golem

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 27 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.