GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Rinas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:41KijevëStacioni Kijevë

09:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Cali
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 29 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:20RinasStacioni Rinas

Vellezrit Thaqi
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15
1

09:02KijevëStacioni Kijevë

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 20 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:20RinasStacioni Rinas

Vellezrit Thaqi
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

09:41KijevëStacioni Kijevë

10:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 29 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:20RinasStacioni Rinas

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15
1

09:42KijevëStacioni Kijevë

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 40 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:20RinasStacioni Rinas

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 15
1

10:02KijevëStacioni Kijevë

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 20 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:20RinasStacioni Rinas

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

14:41KijevëStacioni Kijevë

15:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 29 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:20RinasStacioni Rinas

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15
1

14:42KijevëStacioni Kijevë

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 40 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:20RinasStacioni Rinas

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 15
1

14:50KijevëStacioni Kijevë

15:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Niku-Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 23 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:20RinasStacioni Rinas

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

15:42KijevëStacioni Kijevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 40 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20RinasStacioni Rinas

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 15
1

16:02KijevëStacioni Kijevë

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 20 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20RinasStacioni Rinas

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.