GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30Prishtinë

08:08KijevëStacioni Kijevë

08:50PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
?€

08:40Prishtinë

09:18KijevëStacioni Kijevë

10:00PejëStacioni Pejë

Miroci
?€

09:20Prishtinë

09:58KijevëStacioni Kijevë

10:40PejëStacioni Pejë

Deli Abazi
?€

09:40Prishtinë

10:18KijevëStacioni Kijevë

11:00PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
?€

10:00Prishtinë

10:38KijevëStacioni Kijevë

11:20PejëStacioni Pejë

Orbita
?€

10:40Prishtinë

11:18KijevëStacioni Kijevë

12:00PejëStacioni Pejë

Mendi
?€

11:00Prishtinë

11:38KijevëStacioni Kijevë

12:20PejëStacioni Pejë

Koha
?€

11:20Prishtinë

11:58KijevëStacioni Kijevë

12:40PejëStacioni Pejë

Monika
?€

11:40Prishtinë

12:18KijevëStacioni Kijevë

13:00PejëStacioni Pejë

Koha
?€

12:00Prishtinë

12:38KijevëStacioni Kijevë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.