GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kërçovë, Maqedonia e Veriut Ferizaj, Kosovë

1

08:15KërçovëStacioni Kërçovë

09:28TetovëStacioni Tetovë

Delfina Tours
?den
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 32 minuta
3

10:00TetovëStacioni Tetovë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
6€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta
1

08:30KërçovëStacioni Kërçovë

09:43TetovëStacioni Tetovë

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 17 minuta
3

10:00TetovëStacioni Tetovë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
6€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

08:30KërçovëStacioni Kërçovë

09:43TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 17 minuta
3

10:00TetovëStacioni Tetovë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
6€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
1

12:26KërçovëStacioni Kërçovë

13:39TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 21 minuta
3

14:00TetovëStacioni Tetovë

15:10FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
1

13:45KërçovëStacioni Kërçovë

15:39ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

17:15FerizajStacioni Ferizaj

Vector Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
Çmimi total: 4
1

13:45KërçovëStacioni Kërçovë

15:39ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

17:15FerizajStacioni Ferizaj

Vector Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
Çmimi total: 4
1

13:45KërçovëStacioni Kërçovë

14:58TetovëStacioni Tetovë

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 32 minuta
3

15:30TetovëStacioni Tetovë

16:40FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
1

13:45KërçovëStacioni Kërçovë

14:58TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 32 minuta
3

15:30TetovëStacioni Tetovë

16:40FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
1

15:15KërçovëStacioni Kërçovë

16:28TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 32 minuta
3

17:00TetovëStacioni Tetovë

18:10FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
6€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
1

15:15KërçovëStacioni Kërçovë

16:28TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 32 minuta
3

17:00TetovëStacioni Tetovë

18:10FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
6€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.