GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Kërçovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00FerizajStacioni Ferizaj

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 18 minuta
3

19:11TetovëStacioni Tetovë

20:24KërçovëStacioni Kërçovë

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

17:00FerizajStacioni Ferizaj

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: Seagull Ohrid-MlPritja: 18 minuta
3

19:11TetovëStacioni Tetovë

20:24KërçovëStacioni Kërçovë

Seagull Ohrid-Ml
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.