GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Këlcyrë, Shqipëri Kavajë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Përmet

13:24KëlcyrëStacioni Këlcyrë

16:26KavajëStacioni Kavajë

17:26Tiranë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë

14:30Përmet

14:54KëlcyrëStacioni Këlcyrë

17:56KavajëStacioni Kavajë

18:56Tiranë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë

15:00Delvinë

16:05KëlcyrëStacioni Këlcyrë

19:07KavajëStacioni Kavajë

20:07Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

22:00Delvinë

23:05KëlcyrëStacioni Këlcyrë

02:07KavajëStacioni Kavajë

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:24KëlcyrëStacioni Këlcyrë

15:48LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

16:11LushnjeStacioni Lushnje

16:49KavajëStacioni Kavajë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
1

14:54KëlcyrëStacioni Këlcyrë

17:18LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro ShpkPritja: 18 minuta
3

17:36LushnjeStacioni Lushnje

18:14KavajëStacioni Kavajë

Argjiro Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
1

16:05KëlcyrëStacioni Këlcyrë

18:29LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

18:44LushnjeStacioni Lushnje

19:22KavajëStacioni Kavajë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.