GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kavajë, Shqipëri Dhërmi, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Tiranë

14:00KavajëStacioni Kavajë

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

16:58Himarë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30KavajëStacioni Kavajë

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
1

13:30KavajëStacioni Kavajë

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
1

13:30KavajëStacioni Kavajë

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Interbus Vlora
?€
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
1

13:30KavajëStacioni Kavajë

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
1

14:00KavajëStacioni Kavajë

15:30VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
?€
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 28 minuta
3

15:58VlorëStacioni Vlorë

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 34 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.