GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kavajë, Shqipëri Belorta, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

06:25KavajëStacioni Kavajë

09:59BelortaStacioni Belorta

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

11:30Durrës

11:55KavajëStacioni Kavajë

15:29BelortaStacioni Belorta

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

13:00Durrës

13:25KavajëStacioni Kavajë

16:59BelortaStacioni Belorta

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:30KavajëStacioni Kavajë

05:08LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

05:26LushnjeStacioni Lushnje

08:57BelortaStacioni Belorta

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 27 minuta
1

06:25KavajëStacioni Kavajë

09:55KorçëStacioni Korçë

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta
3

10:30KorçëStacioni Korçë

10:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta
1

13:10KavajëStacioni Kavajë

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:59BelortaStacioni Belorta

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.