GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kamëz, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:13KamëzStacioni Kamëz

08:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 14 minuta
3

08:45TiranëStacioni Tiranë

10:24PrrenjasStacioni Prrenjas

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
1

08:13KamëzStacioni Kamëz

08:31TiranëStacioni Tiranë

Valgon Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 14 minuta
3

08:45TiranëStacioni Tiranë

10:24PrrenjasStacioni Prrenjas

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
1

11:13KamëzStacioni Kamëz

11:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 14 minuta
3

11:45TiranëStacioni Tiranë

13:24PrrenjasStacioni Prrenjas

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
1

12:13KamëzStacioni Kamëz

12:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: Balla 2002 ShpkPritja: 14 minuta
3

12:45TiranëStacioni Tiranë

14:45PrrenjasStacioni Prrenjas

Balla 2002 Shpk
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

12:13KamëzStacioni Kamëz

12:31TiranëStacioni Tiranë

Valgon Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Balla 2002 ShpkPritja: 14 minuta
3

12:45TiranëStacioni Tiranë

14:45PrrenjasStacioni Prrenjas

Balla 2002 Shpk
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

13:13KamëzStacioni Kamëz

13:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: Balla 2002 ShpkPritja: 14 minuta
3

13:45TiranëStacioni Tiranë

15:45PrrenjasStacioni Prrenjas

Balla 2002 Shpk
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
Çmimi total: 500 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.