GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kamëz, Shqipëri Korçë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30KamëzStacioni Kamëz

07:30KorçëStacioni Korçë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë

06:30KamëzStacioni Kamëz

09:30KorçëStacioni Korçë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë

07:30KamëzStacioni Kamëz

10:30KorçëStacioni Korçë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:13KamëzStacioni Kamëz

07:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 29 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

11:03KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

09:13KamëzStacioni Kamëz

09:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 29 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:03KorçëStacioni Korçë

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
1

10:13KamëzStacioni Kamëz

10:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 29 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

14:03KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

10:13KamëzStacioni Kamëz

10:31TiranëStacioni Tiranë

Valgon Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 29 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

14:03KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

11:13KamëzStacioni Kamëz

11:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

15:03KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

12:13KamëzStacioni Kamëz

12:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:03KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

12:13KamëzStacioni Kamëz

12:31TiranëStacioni Tiranë

Valgon Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:03KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

13:13KamëzStacioni Kamëz

13:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:03KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

14:13KamëzStacioni Kamëz

14:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

18:03KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

14:13KamëzStacioni Kamëz

14:31TiranëStacioni Tiranë

Valgon Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

18:03KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 700 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.