GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kaçanik, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:43KaçanikStacioni Kaçanik

14:11FerizajStacioni Ferizaj

Raifi Tours
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 9 minuta
3

14:20FerizajStacioni Ferizaj

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
1

13:43KaçanikStacioni Kaçanik

14:11FerizajStacioni Ferizaj

Raifi Tours
?€
2
Ndërrim në: HerolindiPritja: 9 minuta
3

14:20FerizajStacioni Ferizaj

15:09GjilanStacioni Gjilan

Herolindi
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 2.3
1

14:43KaçanikStacioni Kaçanik

15:10FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 10 minuta
3

15:20FerizajStacioni Ferizaj

16:09GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 2.3
1

17:43KaçanikStacioni Kaçanik

18:10FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
?€
2
Ndërrim në: Hani TransPritja: 10 minuta
3

18:20FerizajStacioni Ferizaj

19:09GjilanStacioni Gjilan

Hani Trans
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 2.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.