GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kaçanik, Kosovë Frankfurt, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00KaçanikStacioni Kaçanik

07:36PrishtinëStacioni Prishtinë

N.T.Sh Beka
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 24 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59FrankfurtStacioni Frankfurt

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 59 minuta
Çmimi total: 80

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.