GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Kaçanik, Kosovë Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:43KaçanikStacioni Kaçanik

11:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 34 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15
1

12:20KaçanikStacioni Kaçanik

13:56PrishtinëStacioni Prishtinë

N.T.Sh Beka
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 34 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

12:23KaçanikStacioni Kaçanik

13:36PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 54 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

16:13KaçanikStacioni Kaçanik

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 34 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 27 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.