GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Junik, Kosovë Kijevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30JunikStacioni Junik

09:07PejëStacioni Pejë

Erion Tours
0.8€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 13 minuta
3

09:20PejëStacioni Pejë

10:02KijevëStacioni Kijevë

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 0.8
1

12:10JunikStacioni Junik

12:47PejëStacioni Pejë

Erion Tours
0.8€
2
Ndërrim në: Ballkani PejëPritja: 13 minuta
3

13:00PejëStacioni Pejë

13:42KijevëStacioni Kijevë

Ballkani Pejë
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 0.8
1

14:30JunikStacioni Junik

15:07PejëStacioni Pejë

Erion Tours
0.8€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 13 minuta
3

15:20PejëStacioni Pejë

16:02KijevëStacioni Kijevë

Bashkimi Turist
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 0.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.