GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Jorgucat, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Konispol

16:03JorgucatStacioni Jorgucat

19:02GosëStacioni Gosë

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:36JorgucatStacioni Jorgucat

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 16 minuta
3

14:20LushnjeStacioni Lushnje

14:45GosëStacioni Gosë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

11:36JorgucatStacioni Jorgucat

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 26 minuta
3

14:30LushnjeStacioni Lushnje

14:55GosëStacioni Gosë

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 19 minuta
1

11:36JorgucatStacioni Jorgucat

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: LedjanPritja: 27 minuta
3

14:31LushnjeStacioni Lushnje

14:56GosëStacioni Gosë

Ledjan
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
1

11:36JorgucatStacioni Jorgucat

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 35 minuta
3

14:39LushnjeStacioni Lushnje

15:08GosëStacioni Gosë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta
1

12:11JorgucatStacioni Jorgucat

14:52LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

15:11LushnjeStacioni Lushnje

15:36GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
1

12:11JorgucatStacioni Jorgucat

14:52LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 28 minuta
3

15:20LushnjeStacioni Lushnje

15:40GosëStacioni Gosë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
1

12:11JorgucatStacioni Jorgucat

14:52LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 28 minuta
3

15:20LushnjeStacioni Lushnje

15:45GosëStacioni Gosë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
1

12:11JorgucatStacioni Jorgucat

14:52LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 29 minuta
3

15:21LushnjeStacioni Lushnje

15:46GosëStacioni Gosë

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
1

12:11JorgucatStacioni Jorgucat

14:52LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 34 minuta
3

15:26LushnjeStacioni Lushnje

15:51GosëStacioni Gosë

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
1

14:06JorgucatStacioni Jorgucat

16:47LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 24 minuta
3

17:11LushnjeStacioni Lushnje

17:36GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.