GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Jalë, Shqipëri Aeroporti Tiranës

15:20JalëStacioni Jalë

16:20VlorëStacioni Vlorë

Olgeno Travel & Tours
6€
Ndërrim në: Hermes AeroportPritja: 40 minuta

17:00VlorëStacioni Vlorë

20:00TiranëAeroporti Tiranës

Hermes Aeroport
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta

15:20JalëStacioni Jalë

18:20TiranëTerminali Jugor dhe Verior

Olgeno Travel & Tours
12€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Luna Travel
Vozitje: 22 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 7km

19:00TiranëStacioni Qendër Tiranë

19:35TiranëAeroporti Tiranës

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

19:20JalëStacioni Jalë

22:20TiranëTerminali Jugor dhe Verior

Olgeno Travel & Tours
12€
Ndërrim në: Luna Travel
Vozitje: 22 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 7km

23:00TiranëStacioni Qendër Tiranë

23:35TiranëAeroporti Tiranës

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.