GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Istog, Kosovë Sankt Polten, Austri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:40IstogStacioni Istog

12:40Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:45IstogStacioni Istog

16:24PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 2 orë, 16 minuta
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 55 minuta
Çmimi total: 50
1

16:00IstogStacioni Istog

16:39PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 2 orë, 1 minuta
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 40 minuta
Çmimi total: 50
1

17:00IstogStacioni Istog

18:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Berisha Impex
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 38 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 15 minuta
Çmimi total: 55
1

17:30IstogStacioni Istog

18:09PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 31 minuta
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 10 minuta
Çmimi total: 50
1

18:00IstogStacioni Istog

19:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 38 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15Sankt PoltenStacioni Sankt Polten

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 15 minuta
Çmimi total: 55
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.