GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Hanover, Gjermani Ferizaj, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:00HanoverStacioni Hanover

11:59FerizajStacioni Ferizaj

Barileva
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00HanoverStacioni Hanover

11:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
100€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 31 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:20FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 20 minuta
Çmimi total: 100
1

12:00HanoverStacioni Hanover

11:59PrizrenStacioni Prizren

Barileva
100€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 1 orë, 11 minuta
3

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 20 minuta
Çmimi total: 100
1

12:00HanoverStacioni Hanover

11:59GjilanStacioni Gjilan

Barileva
100€
2
Ndërrim në: HerolindiPritja: 41 minuta
3

12:40GjilanStacioni Gjilan

13:29FerizajStacioni Ferizaj

Herolindi
2.3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 29 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.