GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Graçanicë, Kosovë Istog, Kosovë

08:25GraçanicëStacioni Graçanicë

08:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Dalina
0.8€
Ndërrim në: BalaPritja: 16 minuta

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:37IstogStacioni Istog

Bala
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta

08:27GraçanicëStacioni Graçanicë

08:46PrishtinëStacioni Prishtinë

Dalina
0.8€
Ndërrim në: BalaPritja: 14 minuta

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:37IstogStacioni Istog

Bala
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta

09:57GraçanicëStacioni Graçanicë

10:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
0.8€
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 14 minuta

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:07IstogStacioni Istog

Niku-Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta

11:25GraçanicëStacioni Graçanicë

11:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
?€
Ndërrim në: BalaPritja: 16 minuta

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:37IstogStacioni Istog

Bala
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta

13:25GraçanicëStacioni Graçanicë

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
0.8€
Ndërrim në: KukleciPritja: 15 minuta

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:37IstogStacioni Istog

Kukleci
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta

14:25GraçanicëStacioni Graçanicë

14:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alia Comerc
0.8€
Ndërrim në: BalaPritja: 16 minuta

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:37IstogStacioni Istog

Bala
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta

15:57GraçanicëStacioni Graçanicë

16:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
0.8€
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 14 minuta

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:07IstogStacioni Istog

Niku-Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta

16:00GraçanicëStacioni Graçanicë

16:19PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
?€
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 11 minuta

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:07IstogStacioni Istog

Niku-Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta

16:25GraçanicëStacioni Graçanicë

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Merkatori
0.8€
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 16 minuta

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:37IstogStacioni Istog

Berisha Impex
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta

18:25GraçanicëStacioni Graçanicë

18:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
0.8€
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 15 minuta

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:37IstogStacioni Istog

Berisha Impex
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.