GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gosë, Shqipëri Kondraq, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Tiranë

14:13GosëStacioni Gosë

16:30KondraqStacioni Kondraq

16:58Himarë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:05GosëStacioni Gosë

14:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 13 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:30KondraqStacioni Kondraq

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.