GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dushk, Shqipëri Kondraq, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:15Elbasan

06:09DushkStacioni Dushk

08:13KondraqStacioni Kondraq

08:41Himarë

Trans El
?Lekë

06:00Elbasan

06:54DushkStacioni Dushk

08:58KondraqStacioni Kondraq

09:26Himarë

Trans-El
?Lekë

13:00Tiranë

14:26DushkStacioni Dushk

16:30KondraqStacioni Kondraq

16:58Himarë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:09DushkStacioni Dushk

14:21LushnjeStacioni Lushnje

Dumreja 2
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 17 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:30KondraqStacioni Kondraq

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
1

14:15DushkStacioni Dushk

14:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 13 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:30KondraqStacioni Kondraq

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.