GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Budva, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:48GolemStacioni Golem

07:35TiranëStacioni Tiranë

Lluca
?Lekë
2
Ndërrim në: Old Town TravelPritja: 25 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

12:00BudvaStacioni Budva

Old Town Travel
25€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.