GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gllamnik, Kosovë Podujevë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:10Prishtinë

08:57GllamnikStacioni Gllamnik

09:05PodujevëStacioni Podujevë

Sadiku Kom
?€

08:20Prishtinë

09:07GllamnikStacioni Gllamnik

09:15PodujevëStacioni Podujevë

Mentori
?€

08:30Prishtinë

09:17GllamnikStacioni Gllamnik

09:25PodujevëStacioni Podujevë

Zhitia Turist
?€

08:40Prishtinë

09:27GllamnikStacioni Gllamnik

09:35PodujevëStacioni Podujevë

Burgia Com
?€

08:50Prishtinë

09:37GllamnikStacioni Gllamnik

09:45PodujevëStacioni Podujevë

Beni Ii
?€

09:00Prishtinë

09:47GllamnikStacioni Gllamnik

09:55PodujevëStacioni Podujevë

Zhitia Turist
?€

09:10Prishtinë

09:57GllamnikStacioni Gllamnik

10:05PodujevëStacioni Podujevë

Profiti
?€

09:10Prishtinë

09:57GllamnikStacioni Gllamnik

10:05PodujevëStacioni Podujevë

Dita
?€

09:30Prishtinë

10:17GllamnikStacioni Gllamnik

10:25PodujevëStacioni Podujevë

Edona
?€

09:40Prishtinë

10:27GllamnikStacioni Gllamnik

10:35PodujevëStacioni Podujevë

Leci Reisen
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.