GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjurakoc, Kosovë Shtime, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:10GjurakocStacioni Gjurakoc

12:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Kukleci
5€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 13 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

13:00ShtimeStacioni Shtime

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.