GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Sllatinë e Madhe, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:10GjilanStacioni Gjilan

10:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
2.5€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 14 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:52Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.