GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Komoran, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30GjilanStacioni Gjilan

18:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 16 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:22KomoranStacioni Komoran

Kushtrimi Nm
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
Çmimi total: 2.5
1

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 16 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:25KomoranStacioni Komoran

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 2.5
1

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 16 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:22KomoranStacioni Komoran

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
Çmimi total: 2.5
1

19:30GjilanStacioni Gjilan

20:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 16 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:22KomoranStacioni Komoran

Kushtrimi Nm
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.