GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Dragash, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30GjilanStacioni Gjilan

17:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 16 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00DragashStacioni Dragash

Adio Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.