GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Artanë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00GjakovëStacioni Gjakovë

14:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Cali
5€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 29 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ArtanëStacioni Artanë

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5
1

13:30GjakovëStacioni Gjakovë

15:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
2
Ndërrim në: BervenikuPritja: 29 minuta
3

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:25ArtanëStacioni Artanë

Berveniku
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5
1

14:30GjakovëStacioni Gjakovë

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Comerc
3€
2
Ndërrim në: Burgia ComPritja: 25 minuta
3

16:25PrishtinëStacioni Prishtinë

17:20ArtanëStacioni Artanë

Burgia Com
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 3
1

15:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
5€
2
Ndërrim në: Batllava TuristPritja: 29 minuta
3

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20ArtanëStacioni Artanë

Batllava Turist
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5
1

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

19:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Edonisi
5€
2
Ndërrim në: Burgia ComPritja: 24 minuta
3

19:25PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20ArtanëStacioni Artanë

Burgia Com
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.