GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Shkodër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 20 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:50ShkodërStacioni Shkodër

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

16:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 45 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

16:02Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 43 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 38 minuta
Çmimi total: 15
1

16:03Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 40 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

16:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 40 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

16:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 25 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

16:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 20 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

20:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 29 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

01:30ShkodërStacioni Shkodër

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.